.ul. Wojska Polskiego 69

18-500 Kolno

Tel. Fax  86-278-13-34 od poniedziałku do piątku w godz. 730 - 1530

Tel.  86-278-12-99 (całodobowo, przez cały tydzień)

email: pcpr@powiatkolno.pl
WWW: www.pcprkolno.pl

Godziny pracy:  poniedziałek – piątek w godz. 730 - 1530

Parter budynku
Stanowisko Imię i nazwisko Numer pokoju Numer telefonu Adres email
Dyrektor mgr Krzysztof Sobiewski pokój nr 5

862781334 wew. 22

krzysztof.sobiewski@pcprkolno.pl
Główny księgowy mgr Wioletta Świderska-Kobus pokój nr 7 862781334 wew. 26 w.kobus@pcprkolno.pl
Księgowy Anna Wilińska pokój nr 7 862781334 wew. 26 anna.wilinska@pcprkolno.pl
Główny specjalista mgr Marta Gryguc pokój nr 2 862781334 wew. 25

m.gryguc@pcprkolno.pl

Główny specjalista mgr Alicja Olender pokój nr 3 862781334 wew. 23 a.olender@pcprkolno.pl
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej mgr Magdalena Banach pokój nr 1 862181334 wew. 24 magdalena.banach@pcprkolno.pl
I piętro
Pedagog mgr Krzysztof Rydel pokój nr 1 862781299 krzysztof.rydel@pcprkolno.pl
Pracownik socjalny mgr Agnieszka Szumowska pokój nr 1 862781299 agnieszka.szumowska@pcprkolno.pl
Terapeuta mgr Beata Kozłowska pokój nr 1 862781299 beata.kozlowska@pcprkolno.pl
Terapeuta mgr Magdalena Szymańska pokój nr 1 862781299 magdalena.szymanska@pcprkolno.pl
Terapeuta mgr Monika Gołaś-Bazydło pokój nr 1 862781299 monika.golas-bazydlo@pcprkolno.pl
Psycholog mgr Mateusz Rainka pokój nr 1 862781299 mateusz.rainka@pcprkolno.pl
Radca Prawny mgr Zbigniew Twarowski pokój nr 1 862781299 -

.

.

.

 Dziennik Ustaw    Monitor Polski    Prawo Miejscowe    Dz. Urz. Woj. Podlaskiego

 

Skorzystaj z usług publicznych wejdź na stronę:

https://obywatel.gov.pl

Metryka strony

Udostępniający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kolnie

Wytwarzający/odpowiadający: Krzysztof Sobiewski

Data wytworzenia: 2017-08-28

Wprowadzający: Krzysztof Sobiewski

Data modyfikacji: 2017-12-08

Opublikował: Krzysztof Sobiewski

Data publikacji: 2014-09-24