Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia zajęć programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc domową (umowa zlecenie)

 Ogłoszenie z dnia 15 marca 2024 r.

o naborze kandydatów do prowadzenia zajęć programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc domową (umowa zlecenie)

  1. Nazwa i adres jednostki

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, 18-500 Kolno, ul. Wojska Polskiego 69D,
 tel. 086 2781334, www.pcprkolno.pl

  1. Nazwa naboru i rodzaj zatrudnienia

Osoby prowadzące zajęcia programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc domową (umowa zlecenie),

III.       Do naboru może przystąpić osoba (jedna lub dwie osoby), która/e:

  • posiadają wykształcenie wyższe na kierunku praca socjalna, pedagogika, pedagogika specjalna, nauki o rodzinie, politologia, politologia i nauki społeczne w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, resocjalizacji lub pracy socjalnej lub
  • posiadają tytuł zawodowy magistra kierunku:
  1. psychologia, praca socjalna, pedagogika, pedagogika specjalna, nauki o rodzinie, politologia, politologia i nauki społeczne w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, resocjalizacji lub pracy socjalnej, lub
  2. innym, uzupełnionym studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki lub resocjalizacji, lub
  • będącymi terapeutami lub psychoterapeutami;
  • posiadają udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy w instytucjach lub innych podmiotach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej;

  5)      posiadające zaświadczenie o ukończeniu szkoleń w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w wymiarze co najmniej 100 godzin, w tym w wymiarze 50 godzin w zakresie pracy z osobami stosującymi przemoc domową,

  6)      ma/ją pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,

  7)      nie była/y karana za przestępstwa popełnione umyślnie.

  1. Wykaz niezbędnych dokumentów:

  1)      kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o ukończonych studiach),

  2)     kserokopie innych dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje,

 3)      proponowana stawka za godzinę zegarową prowadzenia zajęć w kwocie brutto,

  4)    oświadczenie pisemne: o niekaralności za umyślnie popełnione przestępstwo, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji opatrzone klauzulą o następującej treści: „Jestem świadomy odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia” oraz podpisane własnoręcznie przez kandydata.

  1. Zakres zadań do realizacji:

  1)   przygotowanie programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc domową pod kierunkiem Dyrektora PCPR w Kolnie uwzględniającego aktualne wytyczne Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku,

  2)   prowadzenie zajęć dla osób stosujących przemoc w rodzinie zgodnie z założeniami programu i harmonogramem;

  3)   prowadzenie dokumentacji i przeprowadzenie ewaluacji programu zgodnie z wytycznymi Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku i Dyrektora PCPR w Kolnie,

 4)    zajęcia do realizacji dla 7-miu uczestników programu.

  1. Kryterium wyboru oferty

Kryterium wyboru oferty jest cena brutto za godzinę zegarową zajęć.

Określenie terminu i miejsca składania dokumentów

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór do prowadzenia programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych w 2024 r.”  w sekretariacie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, 18-500 Kolno, ul. Wojska Polskiego 69D lub za pośrednictwem poczty w terminie do 25 marca 2024 r. do godziny 15.30. Aplikacje, które wpłyną po w/w terminie nie będą rozpatrywane.

Inne informacje

Kandydaci, których aplikacje spełnią wymagania formalne mogą zostać zaproszeni do uszczegółowienia swoich ofert oraz omówienia zasad podejmowanej współpracy. Informacja o wyniku postępowania zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w PCPR w Kolnie oraz Biuletynie Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kolnie .

Krzysztof Sobiewski

Dyrektor PCPR w Kolnie

 Klauzula informacyjna

o przetwarzaniu danych osobowych

- rekrutacja: umowa zlecenie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1 ze zm.) - zwanego dalej RODO, informuję, że:

  1. Administratorem danych osobowych podanych przez Pana/Panią jest  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  w Kolnie z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 69D, 18-500 Kolno, nr (86) 278 13 34, adres email: pcpr@powiatkolno.pl
  2. W sprawie sposobu i zakresu przetwarzania Pana/ Pani danych osobowych oraz przysługujących Panu/ Pani uprawnień, może się Pan/ Pani skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych – adres poczty elektronicznej: iod@powiatkolno.pl
  3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i wyłonienia kandydata na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO tj. przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Część danych osobowych jest zbierana ze względu na ciążące na administratorze obowiązki prawne.

Pozostałe dane osobowe niewymagające w/w podstaw prawnych będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji na podstawie zgody kandydata wyrażonej poprzez wyraźne działanie potwierdzające, polegające na zawarciu  tych danych w dokumentach rekrutacyjnych i ich przesłaniu do administratora (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  1. W związku z przetwarzaniem danych w celu wskazanym powyżej, Pana/Pani dane osobowe  nie będą ujawnione odbiorcom innym, niż uprawnieni na podstawie przepisów prawa.
  2. Dane osobowe kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa, zgodnie z kategorią archiwalną. Dane osobowe pozostałych kandydatów podlegają zwrotowi, bądź zniszczeniu po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
  3. W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych posiada Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania; prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (jeżeli podstawą przetwarzania jest zgoda), bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z przepisami prawa.
  5. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych ma charakter dobrowolny, aczkolwiek niezbędny do podjęcia działań rekrutacyjnych.
  6. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Metryka strony

Udostępniający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kolnie

Wytwarzający/odpowiadający: Sobiewski Krzysztof

Data wytworzenia: 2024-03-15

Wprowadzający: Paweł Szalunas

Data modyfikacji: 2024-03-15

Opublikował: Paweł Szalunas

Data publikacji: 2024-03-15